Ceturtdiena, 14 Jūlijs 2016 11:11 Publicēts Sleja 1

Diemžēl tā ir bieža prakse jaunu meiteņu un zēnu vidū, un tā ir viena no galvenajām problēmām, ar kuru saskaras kristīgi jaunieši. Jums jāzina, ka masturbācija nav personības vai garīgu problēmu signāls. Tā ir ļoti sena problēma; par to runāja jau ēģiptiešu Mirušo grāmata ap 1550. gadu pirms Kristus. Seno ebreju morāles kodeksā tas bija nopietns grēks. Es pazīstu precētus vīriešus, kuri turpina masturbēt, kaut arī viņiem ar sievu ir regulāra seksuālā dzīve. Tas norāda, ka jaunības netikums turpinās un grauj laulību.

Piektdiena, 06 Maijs 2016 08:58 Publicēts Sleja 1

/Aleksandrs Stepanovs/1. maijā noslēdzās nedēļa, kas bija vērsta pret bērnu vardarbību, seksuālu izmantošanu un vienaldzību pret pedofiliju. Kā par to nesen rakstījām civitas.lv, šo iniciatīvu pirms divdesmit gadiem aizsāka asociācija Meter, ko dibināja itāļu priesteris Fortunato Dinoto.

Trešdiena, 27 Aprīlis 2016 08:33 Publicēts Sleja 3

Ja kāds mēģinātu aptaujāt mūsdienu praktizējošus katoļus, uzdodot jautājumu, vai ateisti var sasniegt atpestīšanu, visdrīzāk lielākā daļa atbildētu aptuveni šādi: „Ja ateists ir labs cilvēks un seko Dieva baušļiem, tad viņš ies uz debesīm.” Citreiz arī saka: „Es pazīstu ateistus, kuri dzīvo labāk nekā kristieši. Tad kādēļ lai Dievs viņus nepaņemtu pie sevis?” Nemaz nerunājot par apgalvojumu, ka „Dievs ir žēlsirdīgs un izglābj visus.”

Pirmdiena, 18 Aprīlis 2016 22:57 Publicēts Sleja 3
/Marks Jermaks/

Astroloģija ir maģiska prakse, kas pazīstama kopš seniem laikiem, un kas ir izplatīta arī mūsdienu kultūrā. Patiesībā tā ir māņticība, jo astroloģija apgalvo to, ka cilvēka dzīve un liktenis it kā būtu atkarīgi no zvaigznēm. Saskaņā ar šo mācību mūsu piedzimšana, laulība vai nāve ir pilnībā atkarīga no zvaigžņu izvietojuma, dabas, uzbūves un pozīcijas. Jāpiebilst, ka zvaigžņu pozīcijas astrologi nosaka paši, un viņu teiktais nesakrīt ar reālo zvaigžņu izvietojumu, ko novēro astronomi, izmantojot vismodernāko tehniku.

Priestera komentārs

Jēzus, pagriezies atpakaļ un redzēdams viņus sekojam, tiem jautāja: “Ko jūs meklējat?” Jņ 1, 35-42

Jaunākie raksti