Objekti filtrēti pēc datums: Februāris 2021
Sestdiena, 27 Februāris 2021 19:34 Publicēts Sleja 1

/Paolo Gulisano/ Dati par postošām blaknēm, kritiska tirgus analītika, publikācijas, kas apšauba dažādu vakcīnu patieso efektivitāti: ir acīmredzams, ka mūs sagaida komerciāls karš starp ražotājiem un starp Eiropas un nacionāla līmeņa institūcijām. Pastēra institūta (Pasteur Institute) un Merka (Merck Group) izstāšanās, šaubas par AstraZeneca pretvielas efektivitāti, Sanofi kavēšanās un Pfizer pārkāpumi: ir jāatzīst, ka sabiedriskais viedoklis ir ticis maldināts. Vienīgi bīskapi joprojām “akli” visam tic.

Sestdiena, 27 Februāris 2021 12:41 Publicēts Sleja 3

Vairākas veselības aizsardzības iestādes ir apturējušas Pfizer vakcīnas atkārtoto injicēšanu. Šeit ir tikai fakti, kas tika publicēti starptautiskajā presē. Lasītājs pats izdarīs secinājumus. Raksts tika publicēts Lifesitenews.com 2021. gada 15. februārī. 

Piektdiena, 26 Februāris 2021 15:47 Publicēts Sleja 1

Dženifera Kristija iestājas par tādu bērnu dzīvību, kuri, tāpat kā viņas dēls Džošs,ieņemti izvarošanā. Saviem Facebook sekotājiem viņa skaidro, kādu spiedienu viņa piedzīvojusi pēc tam, kad darbā uzzināja, ka viņas grūtniecība iestājusies vardarbīgas izvarošanas rezultātā:

Ceturtdiena, 25 Februāris 2021 22:11 Publicēts Sleja 2

Domājat, vīri nespēj nožēlot abortu? Trīs vīri liks jums pārdomāt.

Otrdiena, 23 Februāris 2021 19:53 Publicēts Sleja 1

Vietnē AbortionChangesYou.com divas vecākas sievietes dalījās ar skumjām par pirms daudziem gadiem notikušo.

Svētdiena, 21 Februāris 2021 18:47 Publicēts Sleja 2

/Silvita Kravale/

Cik ļoti šī kalna svētība ir saistīta ar iepriekšējo: „Svētīgi izsalkušie un izslāpušie pēc taisnības, jo tie tiks piepildīti” (Mt 5,6)! Vai gan ir iespējams patiesi ilgoties pēc taisnības, bet atteikties būt žēlsirdīgam? (Šeit es nedomāju tos gadījumus, kad ar tevi cenšas manipulēt, ļaunprātīgi izmantojot tavu kristieša statusu vai tavu žēlsirdību). Nesen jautāju kādam žurnālistam, kurš aktīvi cīnās par taisnību, vai viņš būtu gatavs iestāties arī par nedzimušo tiesībām uz dzīvību. Žurnālists atbildēja, ka tad, ja viņš būtu pilnīgi pārliecināts par šo lietu, viņš iestātos. Šis žurnālists saskatīja dilemmu starp bērna tiesībām uz dzīvību un sievietes tiesībām veikt abortu.

Svētdiena, 21 Februāris 2021 18:16 Publicēts Sleja 1

/Kardināls Raimonds L. Bērks/

Vislabākais vārds, ar kuru var apzīmēt  patreizējo stāvokli Baznīcā, ir apjukums, apjukums pašā Baznīcas būtībā. Mēs visi kā Kristus Mistiskās Miesas dzīvie locekļi esam aicināti izcīnīt labo cīņu pret ļaunumu un cīnīties pret Ļauno, un palikt uz labā ceļa, uz Dieva ceļa, kopā ar Kristu. Pastāv neskaidrības par pašu Baznīcas identitāti un tās attiecībām ar pasauli. Tas ir apjukums, kas bieži robežojas ar grēku. Tas apņem ne tikai vienu vai otru doktrīnu vai disciplīnu, vai Baznīcas dzīves aspektu, bet tas ir samulsums saistībā ar pašu Baznīcas identitāti.

Ceturtdiena, 18 Februāris 2021 21:35 Publicēts Sleja 2

Ziņu kanālus bieži pārpludina ziņas par traģēdijām, kurās tiek nogalināti cilvēki, – no šaušanas līdz terorismam –, un visiem ir saprotams, ka ir slikti nogalināt nevainīgus cilvēkus.

Otrdiena, 16 Februāris 2021 12:38 Publicēts Sleja 3

Jaunākie raksti