Kustība Black Lives Matter, Bergoljo, kreisā spārna partijas, Džordžs Soross un sabiedrotie – visi ceļi ved uz Ķīnu

Ceturtdiena, 27 Augusts 2020 16:09

Agostīno Nobile

Tā kā neesmu no tiem, kas tic gadījuma sakritībām, es mēģināju salikt kopā personas un notikumus, kas maina dzīvi cilvēku miljardiem uz slikto pusi. Tie gan ir tikai pieņēmumi, tomēr  balstīti faktos, kas veido sarkano līniju, kura vēl nekad nav bijusi tik sarkana kā šobrīd. Es sagraušu dažus mītus par šiem notikumiem un varoņiem, sākot ar stāstu par Uhaņas vīrusu un turpinājumā aplūkojot kustību “Black Lives Matter” (BLM), Bergoljo, kreisos spēkus un Džordža Sorosa personību.

Vīruss, kurš cēlies no Ķīnas un izplatījies visos kontinentos, novājināja pasaules ekonomiku, izņemot vienīgi pašas Ķīnas ekonomiku.

Par “Black Lives Matter”.  Tiešsaites manifestā ar nosaukumu “Kam mēs ticam” (“What We Believe”) kustības “Black Lives Matter” dibinātājas Patrīsa Kāna-Kulora, Alīsija Garza un Opāla Tometi, kas sevi atzinušas par marksistēm un LGBT aktīvistēm, apraksta savus mērķus, ka viņu kustība un tās sekotāji vēlas “nomākt Rietumu ģimeni”, atbrīvoties no “heteronormatīvās domāšanas”, lai tās vietā ieviestu, kā viņas to dēvē, “reproduktīvo taisnīgumu”. Savu cīņu par brīvību abortiem un homoseksuālam dzīvesveidam, kā arī pret ģimeni kā tādu šīs kustības pārstāvji uzskata par misiju, kas nepieciešama Amerikas sakārtošanai. BLM kustību atbalsta Amerikas kreisie spēki, kuriem, lai arī tie sevi pozicionē kā demokrātijas aizstāvjus, tomēr ir neomarksitsiska ideoloģija. Oregonas štata Portlendas pilsētā jauni cilvēki, kas pieder BLM kustībai, dedzināja ne tikai Amerikas karogu, bet arī Bībeles. (sk. šeit).

Kas finansē BLM? Bergoljo draugs. Atvērtās sabiedrības fondi ziņo par 220 miljoniem dolāru, kas ieguldīti melno kopienu izaugsmes atbalstam. (sk. šeit)

Par Bergoljo. Lai izprastu Bergoljo politiku, pietiks jau ar to vien, ja atcerēsimies darījumu ar diktatoru Sji Dzjiņpinu, kurš burtiski iznīdē ķīniešu katoļticību. Bet, runājot par Bergoljo saistību ar miljardieri Džordžu Sorosu, kurš ieņem pret dzīvību vērstu pozīciju, starp viņu neskaitāmajiem sakariem ir kāds atmaskojošs fakts, kuru mēs nevaram aizmirst. Bergoljo vizītes laikā ASV 2015. gada septembrī Soross ziedoja Baznīcai seši simti piecdesmit tūkstošus dolāru. Tādēļ mums nav nepieciešams Šerloks Holmss, lai saprastu, ka Vatikānā seko tādai pašai politikai, kādu noteic magnāts, neregulāras imigrācijas un gendera ideoloģijas atbalstītājs. Saņemot miljoniem dolāru lielu finansējumu no Ungārijas magnāta, kas naturalizējies Amerikā, Bergoljo komanda arī saistībā ar abortiem pielieto visbīstamāko politiķu taktiku, kas vienmēr izdara pretēji tam, ko runājuši.

Visiem zināms, ka vairāk nekā divi tūkstoši hakeru nozagto failu, kuriem bija sakars ar Sorosa fondiem, uzrādīja datus, ka viņš ir atbildīgs “par visiem valsts apvērsumiem, kas notikuši pēdējo divdesmit piecu gadu laikā.” Tas ir fakts, kuru apliecina svarīgākie informācijas avoti starptautisko finanšu jomā. Tā kā Vatikāns ir labi informēts par šiem failiem, kā arī par Sorosa finanšu spēlēm, kuru rezultātā 1992. gadā pazeminājās liras vērtība un par 20–25 % pazeminājās angļu mārciņas vērtība, politiskā tuvināšanās starp finansistu un (nekam nederīgo) Baznīcas galvu ir vairāk kā acīmredzama.

Par kreisajiem. Kreisie un ieinteresētie lobiji izvirza par mērķi noslēgt līgumu pēc ķīniešu sociālekonomiskās politikas parauga. Rietumu demokrātija tika no jauna pārbaudīta, kad astoņdesmitajos gados ieviesa brīvo tirgu, noņemot tam valsts kontroli. Šobrīd dienaskārtībā ir sistēmas pārveidošanas jautājums. Jaunā paradigma, ko sagaidīsim, ir brīvais tirgus, kuru kontrolē totalitāra valsts.

Pierādījumus? Youtube kanālā jūs varat redzēt, kā laikraksta Financial Times reportiere intervē Džordžu Sorosu (sk. šeit).Šeit ir dažas atbildes, kuras saņēma žurnāliste, kura uzdeva finansistam un prātniekam specifiskus jautājumus: “Jā”, komentē Soross, “protams, dolāra vērtības kritums ir nepieciešams, lai kompensētu faktu, ka ASV ekonomika paliks diezgan vāja un būs par apgrūtinājumu globālajai ekonomikai. Kā lokomotīve iznirs Ķīna, kas stāsies amerikāņu patērētāja vietā. Protams, tā ir mazāka lokomotīve, jo arī Ķīnas ekonomika ir daudz mazāka. Pasaules ekonomikai būs mazāk dzinējspēka, tādēļ tā virzīsies uz priekšu lēnāk nekā tas notika pēdējo 25 gadu laikā. Un Ķīna būs lokomotīve, kas to virza uz priekšu, bet ASV patiesībā būs spēks, kas pretojas un velkas līdzi, dolāra vērtībai pakāpeniski krītoties.”

Mēs arī atceramies, ka Trampa prezidentūras laikā iekšzemes kopprodukts ir krietni vien izaudzis. Tas liek domāt, ka demokrātiem un dažiem Amerikas republikāņiem ir bijis plāns iznīcināt ASV ekonomiku par labu Ķīnas ekonomiskajai izaugsmei.

Vēlāk intervijā laikraksta Financial Times korespondente jautā: “Kāda veida finansiālu darījumu savas nākamā mēneša vizītes laikā Ķīnā vajadzētu kārtot prezidentam Obamam?” Soross atbild: “Es domāju, ka šis ir īstais laiks, lai vestu Ķīnu pie jaunas pasaules kārtības radīšanas, kas ir finansiāla pasaules kārtība. Tas patiešām ir nepieciešams. Iesaistītās personas diezgan negribīgi pieņem Starptautisko Valūtas fondu. Viņi gan tajā piedalās, bet daudz neiegulda, jo tas nav viņu iedibinājums. Viņu dalība nav samērīga, viņu vēlēšanas tiesības nav samērojamas ar ietekmi, tādēļ man šķiet, ka tiem ir vajadzīga jauna pasaules kārtība, kur Ķīna veidotu daļu no radīšanas procesa. Ir nepieciešams, lai viņiem šis process piederētu, tāpat, kā, piemēram, Savienotajām Valstīm pieder Vašingtona […]. Es domāju, ka, pastāvot koordinētām politikām, kārtība būtu stabilāka. Es domāju, ka tās realizācija jau ir klāt, jo G 20 […] arī iet šajā virzienā.” Šī intervija notika 2009. gadā, kad Baltajā namā prezidēja Baraks Obama. Tiklīdz Donalds Tramps, kurš pirms tam nebija lielajā politikā, tika izvēlēts par prezidentu, Soross sniegtajās intervijās sāka runāt par Ķīnu kā par totalitāru valsti – varētu domāt, ka Obamas laikā Ķīna būtu bijusi demokrātiska…

Visticamāk, līdz ar negaidīto Trampa uznākšanu uz skatuves, vienošanās, kas bija noslēgtas ar Ķīnas valdību, sabruka kā smilšu pilis. Tādējādi pret Trampu izrādītā naida pamatā ir fakts, ka viņš uzvarēja vēlēšanās nevis ar moto “vispirms Ķīna”, bet ar moto “vispirms Amerika”.

Vēl viens ārkārtīgi dīvains fakts ir vispārējā Ķīnas prezidenta Sji Dzjiņpina attaisnošana, jo viņā taču izraisīja, vai nu kļūdas pēc vai dēļ novilcināšanas, vai kāda cita iemesla dēļ, neskaitāmu cilvēku nāvi no vīrusa, kas tika palaists pasaulē, kā arī globālu ekonomisku katastrofu. Ja viņa vietā būtu Tramps, kreisie jau būtu viņu piesituši krustā. Viņš būtu ātri kļuvis par pasaules vēsturē nīstāko cilvēku, tiktu pielīdzināts Hitleram un pats mazākais, kas viņam draudētu, būtu vismaz Nirnbergas līmeņa tiesas prāva.

Bet kas notiek? ... Sji Dzjiņpins veiksmīgi turpina sadarbību ar visām pasaules valstīm. Atskaitot Donaldu Trampu, neviens nav uzdrīkstējies nosaukt galveno atbildīgo personu par visu, kas pēdējos mēnešos noticis un kas ir pakļāvis asinspirtij arī ekonomiku.

Tā kā Tramps varētu novembrī atkal uzvarēt vēlēšanās, demonstrācijas saistībā ar koronavīrusu, kā arī antifašistu un "Black Lives Matter" aktivitātes, iespējams, turpināsies vismaz līdz vēlēšanām. Ja vēlēšanās virsroku gūs neomarksisti, Rietumi būs iegājuši tunelī, kas izvagots bedrēm, un patika pret šīm bedrēm radīs vēl lielāku haosu un jaunas katastrofas. Ja tomēr uzvarēs Tramps, marksisti turpinās izplatīt melus un radīt anarhiju. Atliek vienīgi cerēt, ka viņi neiebaros mums vēl kādu jaunu vīrusu.

Tramps ar pasaules varenajiem, kas viņā ieklausās, liek dēmonam moloham justies apdraudētam, un, lai glābtu savu dzīvību, viņš ir spējīgs uz jebko. Nedrīkst aizmirst, ka daži Savienoto Valstu prezidenti, kas gribēja rīkoties pēc sava prāta, tika ierauti ad hoc skandālos un zaudēja amatu vai arī tika fiziski iznīcināti.

Nevēlos izklausīties dramatisks vai paust izmisumu par situāciju, bet labāk ir saglabāt modrību. Ja netiks aizsūtīti projām Eiropas kreisie un Tramps, nespējot atmaskot apmelotājus, vairs nevarēs palikt Baltajā namā, vēl pirms beidzas šis gads, vai, vēlākais, nākamā gada sākumā var notikt kaut kas liels.

 

 

Agostino Nobile, BLM, Bergoglio, The Left, Soros & Company all Lead to Xi Jinping, marcotosatti.com

Jaunākie raksti