Sātana autogrāfs

Pirmdiena, 11 Decembris 2017 20:25

Kādā no laikrakstiem bija publicēta reklāma. To, ka tā ir reklāma, īsti nevarēja pamanīt, jo publikācija bija noformēta kā parasts raksts. Vārds “reklāma” parādījās tikai raksta beigās un bija nodrukāts sīkiem burtiem. Teksta autore bija kāda amerikāņu gaišreģe. Pēc viņas rakstītā, kāds parapsiholoģijas institūts organizē viņas garīgo “dāvanu” izpēti. Tās ietvaros gaišreģe piedāvāja 50 Polijas iedzīvotājiem veikt bezmaksas “ekspertīzi”. 

Turpat bija publicēts arī akcijas kupons ar sešiem jautājumiem. Vai vērsties pēc palīdzības Jūs pamudināja finansiālas problēmas? Vai meklējat savas dzīves mīlestību? Vai varbūt Jums šķiet, ka kāds uzlicis Jums lāstu? Un tml. Kuponā bija jānorāda arī aizpildīšanas vieta un datums. To aizpildot akcijas dalībniekiem bija jāparakstās zem frāzes: “Piekrītu gaišredzības ekspertīzei.” Šķiet, neviens no parakstītājiem nav apzinājies, ka īstenībā viņš uzliek savu parakstu zem manuskripta, kas ir vienošanās ar ļauno.

Lāsts 

Ilonai ir 34 gadi. Viņai nav veiksmīgu attiecību pieredzes ar vīriešiem. Parasti attiecības sabrūk divās nedēļās. Pāris gadījumos tās ir turpinājušās ilgāk, bet bija izteikti toksiskas. Pēc dažām sarunām, kopā ar Ilonu sākām pētīt viņas problēmu garīgās saknes. Mājās no vecākiem viņai nācās dzirdēt šādas frāzes: “No Tevis nekas nebūs! Tu sev vīru nedabūsi!” Tie ir tipiskie lāsti. Pēc būtības lāsts iegūst spēku, ja cilvēks tam iekšēji piekrīt. Līdz ar to bērni ir pilnīgi nepasargāti attiecībā uz vecāku lāstiem. Tādēļ Ilonas dvēselē bija izveidojies pašiznīcināšanas mehānisms. Viņu “ieprogrammēja” uz neveiksmēm attiecībās ar vīriešiem. 

Tagad atgriežamies pie stāsta par avīzē publicēto vienošanos ar ļauno. Lasītājiem, kuri zem tā parakstījās, okultisti uzlika lāstu. Šis lāsts bija iedarbīgs divu iemeslu dēļ. Pirmkārt, atbildot uz jautājumiem, cilvēki atklāja savas vājās vietas. Otrkārt, ar savu parakstu viņi piekrita ļaunumam. Viņi tiešām ilgojās pēc palīdzības, savukārt okultisti izmantoja lasītāju ciešanas un naivumu. Pretīgi. 

Šādi cilvēks atveras ļaunā gara pārdabiskajai ietekmei. Lai tā kļūtu iedarbīga, nepieciešama cilvēka piekrišana. Skaidrs, ka vairums cilvēku nevēlas ciest. Tādēļ viņu piekrišana tiek iegūta manipulatīvā veidā. Modernie garīgie draudi slēpj savu sātanistisko būtību. Tie apsola efektivitāti, veselību un drošību. Te mums vienmēr jāsaskaras ar meliem. Vienalga, vai tā ir ticība amuletu spēkam vai apslēptām prāta spējām. Tāpat meli var būt saistīti ar bioenergoterapiju, sektu ideoloģiju, maģiju vai radioestēziju. Vai arī taro kārtīm. 

Pakts ar sātanu

Cilvēks var atvērties uz apsēstību, meklējot palīdzību pie lauku tantēm, raganām. Pirms saskāros ar dažiem konkrētiem gadījumiem, “lauku maģiju” neuztvēru nopietni. Katrīnas stāsts sākās ar stulbu ziņkāri. Viņai bija nelieli redzes traucējumi, un meitene kopā ar mammu devās pie raganas. Tante pielika olu viņai pie galvas un lika šo olu pusnaktī izmest pie ceļu krustojuma. Katrīna to izpildīja. Vairākus gadus vēlāk, jau kā pusaudze viņa nonāca līdz atziņai, ka esot pārāk resna. Viņai prātā ienāca ideja, ko meitene uzreiz īstenoja: atgriežoties no veikala, viņa vērsās pie ļaunā gara ar lūgumu, lai viņai būtu puisis. Katrīnai bija bail, ka figūras dēļ viņa nevienam nepatiks. 

Kārtējais šī stāsts elements notika vēl pēc dažiem gadiem. Katrīna jau bija precējusies, ģimenē auga bērns. Sievieti sāka piemeklēt paralizējošas baiļu lēkmes. Uzturoties atklātā laukā, sieviete nevarēja palikt stāvot. Viņai uzbruka briesmīgas domas. Katrīna piedzīvoja pamudinājumus nogalināt savu mīļoto mazuli. Ļaunais gars sievieti bija pārliecinājis, ka viņa “nav cienīga būt māte”. Un būšot "labāk", ja viņa bērnu nogalinās, bet tad izdarīs pašnāvību. 

Bedre 

Tad Katrīnas dzīvē bija sācies visbriesmīgākais posms. Sieviete nonāca psihiatriskajā slimnīcā. Vīrs apsvēra šķiršanas iespēju, uztraucoties par bērna drošību. Katrīna zaudēja visu. Dievs nāca viņai palīgā, kad viņa bija jau pašā bedrē. Katrīna lūdzās no visa spēka. Viņas dzīve mainījās. Tas notika pēc eksorcismiem un ļoti spēcīgas atgriešanas. Tad kļuva skaidri redzams, kādā veidā sieviete bija atvērusies ļaunajam: ragana, pakts ar sātanu un pilnīgs sabrukums. 

Līdzīgi notika ar Anitu, kura ceļu satiksmes negadījumā bija zaudējusi savu līgavaini. Iepazinu Anitu, kad viņa piedzīvoja dziļas sēras. Uzzinot, ka sēras un depresija turpinās jau trīs gadus, sākām meklēt, vai viņa nav iepriekš neapzināti atvērusies ļaunā gada iedarbībai. Sarunājoties divas stundas, neko neatradām. Tikai pašās beigās Anita piebilda: “Pāris dienas pēc nāves mans līgavainis sāka nākt pie manis sapņos.” Kad izteicu pieņēmumu, ka, iespējams, esam atraduši viņas problēmu cēloni, sieviete nevarēja tam noticēt. Mirušā puiša veidolā pie Anitas nāca ļaunais. Izveidojot ar sievieti saikni, “līgavainis” sāka viņu pamudināt uz amorālām lietām. Atbrīvošanas lūgšanas laikā Anita atteicās no šīm slimīgajām attiecībām. Un priesteris Jēzus Kristus vārdā viņu atbrīvoja no depresijas, kas turpinājās trīs gadus. Sievietes dzīve radikāli mainījās piecu minūšu laikā. Kad ieraudzīju viņu, izejot no kapelas, Anita bija mainījusies: viņa bija atguvusi spēju smaidīt. Kārtējo reizi sapratu, cik īstenībā sātans ir vājš. 

 

Raksta autors: Roberts Tekieli (Robert Tekieli), slavenais poļu žurnālists, kādreizējais New age aktīvists, atbrīvošanas kalpošanas līderis

Avots: Robert Tekieli “Eksorcismi un apsēstība. 28 patiesi stāsti”

 Foto: rp.pl