Ceturtdiena, 21 Oktobris 2021 22:21 Publicēts Sleja 3
“Patiesība ir tāda, ka es nezinu, vai spēlēšu, situācija nebūt nav laba. Galīgais lēmums tiks pieņemts pēc divām vai trim nedēļām.”
Ceturtdiena, 21 Oktobris 2021 21:38 Publicēts Sleja 1

Dārgie civitas.lv lasītāji!

Šajos tumšajos un nedrošajos sanitārās diktatūras laikos mēs bijām jums līdzās, publicējot pārdomātu, pamatotu un brīvu informāciju par kovid pandēmijas puspatiesībām, kas izskan no galveno mediju tribīnēm, par demokrātijas brīvību iznīcinošu valdību politiku, par abortu aptraipītām vakcīnām, tāpat mēs nostājāmies par izvēles brīvību vakcinēties un kategoriski noraidījām diskriminējošās un no sanitāra viedokļa bezjēdzīgās tā saucāmās zaļās caurlaides; mēs nevilcinājāmies arī atstāstīt par Katoliskās Baznīcas hierarhijas bezkritisku pakļaušanos laicīgajai varai Aglonas svētku laikā, ieviešot diskriminējošo dalīšanu “drošajos” un “nedrošajos” cilvēkos pēc vakcinācijas sertifikāta, hierarhijas, kas arī šajā karantīnas laikā bez ierunām akceptēja valdības kategorisko pieprasījumu aizliegt ticīgajiem piedalīties Svētajā Misē mājsēdes laikā - it kā tā būtu visparastākā, hobijam pielīdzināma aizraušanās, nevis cilvēka pamattiesības uz Dieva publisko pielūgsmi un pirmās nepieciešamības palīdzība dvēselei.

Svētdiena, 17 Oktobris 2021 14:40 Publicēts Sleja 1

Kopš 11.oktobra Latvijā nav iespējams ieiet augstskolu telpās un piedalīties mācībās bez tā saucamā veselības sertifikāta. Tā ir pārsteidzoša diskriminācija un dekadence, kas tik mierīgi bez protestiem tiek uztverta Latvijas publiskajā telpā, kaut gan privāti daudzi pasniedzēji un studenti to nosoda.

 

Elza Rozenberga telos.lv mājaslapā vaicā “Vai tiešām nevienam cilvēkam, kurš sevi pieskaita Latvijas zinātnieku saimei, nerodas jautājumi par to, kas notiek? Vai tā ir patiesā Latvijas zinātnes seja – klusēt un neiejaukties?” (“Vai Latvijas augstskolas iztur testu?” (2021.09.08).

 

Taču paralizējošs klusums nav aptvēris akadēmisko dzīvi visās valstīs. Itālijā, par spīti tam, ka šī valsts ir sanitārās diktatūras paraugs, uzsaukumu pret tā saucāmo veselības sertifikātu ir parakstījuši vairāk nekā 1000 profesoru un pasniedzēju. Var tikai apbrīnot šo zinātnes cilvēku drosmi, kuri neprotestē pret vakcināciju kā tādu, jo daudzi no viņiem brīvprātīgi un pārliecināti vakcinējās, bet, saskaroties ar diskriminējošo valdības dekrētu, kas izslēdz no studijām un darba tos, kuriem nav tā saucāmā veselības sertifikāta, viņi protestē.

 

Jo vairāk tāpēc, ka Eiropas parlamenta un padomes Regula 2021/953, kas publicēta šī gada 14.jūnijā covid-19 sertifikātu sakarā, apliecina 36.pantā, ka ”nedrīkst pieļaut, ka tiek tieši vai netieši diskriminētas personas, kuras nav vakcinētas, piemēram, medicīnisku iemeslu dēļ, tāpēc, ka persona neietilpst mērķgrupā, kurai Covid-19 vakcinēšana tobrīd tiek veikta vai ir atļauta, piemēram, bērniem, vai tāpēc, ka personai vēl nav bijusi izdevība vakcinēties vai tā izvēlējusies nevakcinēties.

 

Taču starp šiem parakstiem neatradīsiet teoloģijas disciplīnas profesorus no desmitiem Itālijas Pontifikālām universitātēm (ar vienu izņēmumu). Un tas neizbrīna, ja jau Vatikāns sākot ar 1.oktobri ir uzspiedis visiem saviem darbiniekiem vakcināciju un ieviesa obligāto green pass vai zaļo sertifikātu, kas vienīgi neattiecās uz liturģiskām svinībām. Šādiem diskriminējošiem lēmumiem seko arī Latvijas katoliskās baznīcas vienīgajā augstskolā (RARZI), kur līdztekus visām citām Latvijas augstskolām konformistiski bez protestiem ieviesa diskriminējošo veselības sertifikātu klātienes mācībām.

 

Apzinoties milzīgo valdības spiedienu, kuram tiek pakļautas mācību iestādes, varam tikai apbrīnot un iedvesmoties no Itālijas profesoru liecības, kuri pieprasa: “Veselības sertifikātu ir jāatceļ un debates ir jāatgriež pareizajās zinātnes un dialoga sliedēs, nevis dogmātiski jāuzspiež bezjēdzīgas normas.”

 

*****

Sestdiena, 25 Septembris 2021 21:08 Publicēts Sleja 1

/Žanna Smite, LifeSiteNews/

Bīskaps Atanāzijs Šnaiders (Athanasius Schneider) noteikti ir visvarirāk pieminētais bīskaps, kurš iebildis pret abortu aptraipītām vakcīnām, bet kā bijušais komunistiskās valsts pilsonis, bērnībā dzīvojis Padomju Savienības dalībvalstī, viņš ir arī ļoti pret “sanitāro diktatūru”, kas tik daudzās valstīs tiek ieviesta, aizbildinoties ar cīņu pret COVID-19. Tā kā Francija ieiet arvien totalitārākā sistēmā, kur no 15. septembra būs obligāta vakcinācija pret Covid, un kurā gan sabiedrība, gan darbinieki būs spiesti uzrādīt „sanitāro caurlaidi” daudzām elementārām dzīves vajadzībām, bīskaps Šneiders atbildēja uz LifeSite jautājumiem par šo bezprecedenta prasību eshatoloģisko dimensiju.

"Skaidri sakot, es nesaku, ka šī ir tiešā zvēra zīme, bet daļēji tā varētu būt šīs zīmes iepriekšēja konfigurācija," viņš atbildēja, vairākas reizes atkārtojot, ka noteiktie pasākumi tādā veidā padara valsti par Jūsu ķermeņa "īpašnieku".

"Ja valdībai ir absolūtas pilnvaras piespiest jūs un pateikt, kādam jābūt jūsu ķermenim, tad jūs esat zaudējis pēdējo privātumu, jo jūsu ķermenis pieder jums," viņš teica.

Bīskaps Šnaiders ļoti skaidri paskaidroja, ka mums ir divkāršs pienākums pretoties šīm norisēm: apzinīgam iebildumam pret abortu aptraipitu vakcīnu lietošanu ir jāiet kopā ar praktisku pretestību, piemēram, izveidojot tīklus, kas ļauj cilvēkiem pirkt un pārdot, kā arī ceļot , bez nepieciešamības iegūt sanitāro caurlaidi.

Mums jau tagad jāmeklē visas praktiskās iespējas, lai izvairītos no šīs jaunās piespiedu diktatūras pār mūsu ķermeni un mūsu brīvību. Ja mēs to nedarīsim, radīsies pilnīgs totalitārisms, un tas būs katras cilvēku sabiedrības gals, ”viņš teica, vairāk nekā vienu reizi lietojot vārdu“ verdzība”, lai aprakstītu piespiedu pasākumu sekas pret Francijas pilsoņiem.

Bet bīskapa Šnaidera vēstījums nav tikai pesimistisks. Skatoties no mūžības viedokļa, pašreizējā situācija būs „dvēseļu labā”, viņš uzsvēra, atgādinot, ka viss, ko Dievs atļauj, galu galā veicina Viņa lielāku godību.

Tāpat bīskaps Šnaiders netic, ka transhumānismam ļaus uzplaukt līdz tādam līmenim, ka zinātnes spēki radīs jauna veida cilvēku: “Dievs to neatļaus.

Visbeidzot, viņš mudināja visus ticīgos steigties Jaunavas Marijas patvērumā, kurai ir visas aizlūgšanas tiesības mūsu vārdā.

 

*****

Jaunākie raksti