Objekti filtrēti pēc datums: Jūnijs 2021
Otrdiena, 29 Jūnijs 2021 15:23 Publicēts Sleja 1

Dārgie civitas.lv lasītāji, piedāvāju jūsu pārdomām itāliešu publicista, Antonio Soči, analīzi par jauno fāzi, kurā ienāca pāvesta Franciska pontifikāts. To viņš secina no argentīnas pāvesta nelokāma atbalstītāja kopš pirmās dienas un entuziasta Alberto Melloni raksta, kas pārstāv ietekmīgo liberālo itāliešu laikrakstu Repubblica. Ir vērts atcerēties, ka Francisks savādā dialogā ar šī laikraksta dibinātāju Eugenio Scalfari atzinās, ka Repubblica ir vienīgais laikraksts, ko viņš lasa. 

Antonio Soči ir ievērojams nekonformistu publicists un daudzu grāmatu autors, kas rosina domāt. Pietiek minēt tikai pēdējos viņa grāmatu nosaukumus, lai sapratu viņa interešu loku:

“Benedikta XVI noslēpums. Kāpēc viņš joprojām ir pāvests” [Il segreto di Benedetto XVI. Perche e’ ancora papa],

“Nodoti, pakļauti, okupēti. Tautas iznīkšana bez bērniem, bez darba, bez nākotnes” [Traditi, sottomessi, invasi. L’estinzione di un popolo senza figli, senza lavoro, senza futuro],

“Pēdējais pravietojums. Vēstule pāvestam Franciskam par Baznīcu kara laikā” [La profezia finale. Lettera a papa Francesco sulla Chiesa in tempo di guerra],

“Mūžīgā piedzīvojumu meklētāji” [Avventurieri dell’Eterno],

“Pazaudētā mīlestība. Dantes elle mūsu laikabiedriem” [Amor perduto. L’inferno di Dante per contemporanei]. 

Jāpiebilst, ka ar savām publikācijām un grāmatām Antonio Soči vienmēr ir bijis līdzās sv. Jānim Pāvilam II un Benediktam XVI, kā arī uzmanīgi sekojis Franciska darbībai no pirmās ievēlēšanas stundas. Iespējams, viņa analītiskā pieeja būs samērā sveša lielākajai Latvijas katoļu daļai, kuri nav pieraduši lasīt pāvesta darbības izvērtējumu, bet gan dzirdēt no katoļu medijiem ne vairāk kā dažas jaukas Franciska teiktās frāzes, nemainīgi pieturoties pie nostājas: tāpat kā par mirušo bērēs, par Francisku - vai nu labu, vai nu neko.

Lai ir vērtīga lasāmviela!

Aleksandrs Stepanovs 

Pirmdiena, 21 Jūnijs 2021 23:52 Publicēts Sleja 2

Dārgie civitas.lv lasītāji, piedāvāju jūsu uzmanībai franču pētnieka Žerāra Delepēna (Gerard Delépine) rakstu, kas, balstoties uz Pasaules Veselības organizācijas datiem, pārliecināti pierāda straujo Covid-19 infekcijas un nāves gadījumu pieaugumu pēc vakcinācijas kampaņas sākuma daudzās pasaules valstīs. "Pēcvakcinācijas globālā katastrofa pamazām izbeigs vakcīnas mītu. Kaut arī nepārspējama propaganda (un nesaprotama, ja zāles bija acīmredzami efektīvas un drošas) un liberticīda pasākumi vēlas mums uzspiest tā saukto "vakcināciju" ar jaunām un slikti novērtētām zālēm, kampaņu pirmo mēnešu rezultāti tika minēti visur: inficēšanās un nāves gadījumu pieaugums."

Raksta oriģinālu varat lasīt franču mājaslapā  Égalité & Réconciliation, ko es atradu Marco Tosati blogā Stilum Curiae, kas regulāri un punktuāli dod vielu pārdomām par notiekošo pasaulē un Baznīcā. 

Aleksandrs Stepanovs 

 

Svētdiena, 13 Jūnijs 2021 09:45 Publicēts Sleja 1

Lasītāju uzmanībai piedāvājam saistošu interviju ar mons. Karlo Maria Vigano, kas tika publicēta Lieldienās, bet neko nav zaudējusi no savas aktualitātes. Paldies Silvitai Kravalei par darbu pie tulkošanas! 

*****

 

/Maike Hiksone/ 

2021. gada 19. maijā (LifeSiteNews) - arhibīskaps Karlo Marija Vigano laipni sniedza man interviju, ko uzticējām Schloss Rudolfshausen, lieliskajam katoļu apustulātam Vācijā, kuru vada Helēne Valterskirhena un viņas meita Aleksandra. Viņi publicē arhibīskapa Viganò, kā arī LifeSite un daudzus citus tulkojumus. Valterskirhenes kundze un viņas meita izdod arī žurnālu Kultur-Magazin,  kam tika veikta šī jaunā intervija ar Itālijas prelātu.

Arhibīskaps Viganò šajā garajā intervijā aptver daudzus Lielās Atiestatīšanas aspektus, saiknes ar Ķīnu un skarbo lokdaunu politiku;  tās saikni ar galvenajiem globālajiem dalībniekiem, piemēram, Pasaules ekonomikas forumu (WEF), Bilderbergera grupu, Rokfelleriem un Rotšildiem; un tās būtībā esošo “masonu matricu”. Kā mēs redzam, tā ir kristietības aizstāšana ar masonisku pasaules likumu, kas ir līdzīga agrākiem komunistu eksperimentiem pasaulē. Tā, kas savieno agrākos eksperimentus ar šo jauno starptautisko, tā tiešām ir brīvmūrniecība.

Arhibīskaps Viganò iepazīstina ar bijušā franču masona Dr. Pjēra Žilbēra (Dr Pierre Gilbert) runu, kurš pirms 25 gadiem paredzēja, ka būs slimība, kuru pēc tam izmantos politiskiem mērķiem.

Ir ļoti interesanta un atklājoša Pjēra Ž. Žilbēra uzruna (šeit, tā kā YouTube video tika dzēsts, šeitm ir cits video, kur 15:19 viņš saka to pašu Pjērs Žilbērs), kas datēta ar 1995. gadu, kurā uzskaitīti visi soļi, kurus šodien redzam mūsu acu priekšā ar traģisko kovida farsu, sākot no masveida inokulācijas (lat.inokulatio ‘potēšana’- biol. dzīvu mikroorganismu ievadīšana organismā, inficēšana) ar vakcīnu līdz disidentu aizturēšanas nometņu izveidei. Šis bijušais brīvmūrnieks pirms 25 gadiem atklāja bēdīgi slavenās sektas mērķus.

Bet, ņemot vērā šīs satraucošās ziņas, Itālijas arhibīskaps neatstāj mūs bez cerībām. Viņš norāda, ka šie revolucionārie elementi bieži arī vēršas viens pret otru, un tāpēc viņš netic, ka tomēr ir pienācis laiks Lielajai atiestatīšanai ar tās ļaunajiem pamatiem.

Viena pazīme, ka viņam varētu būt taisnība, ir fakts, ka viens no galvenajiem šī korona dienas kārtības līderiem Bils Geitss šobrīd tiek daudz kritizēts par viņa tuvību toreiz jau zināmajam dzimumnoziedzniekam Džefrijam Epšteinam. Pašlaik gaismā nonāk arvien vairāk informācijas, un šī informācija nopietni grauj Geitsu uzticamību.

Vigano uzticas Fatimas Dievmātes vārdiem, saskaņā ar kuriem Krievijas veltīšana un iesvētīšana notiks vēlu, bet tā notiks, un tad būs “miera laiks”. "Nespēja veltīt Krieviju Marijas Bezvainīgajai Sirdij," skaidro Vigano, "noveda pie komunisma izplatīšanās visā pasaulē; šodien mēs redzam, ka komunisms ir saistīts ar otru zvērinātu kristietības ienaidnieku - liberālismu. ” Viņš turpina:

Šīs ellišķīgās alianses mērķis ir novest pie Jaunās kārtības izveidošanas un Antikrista parādīšanās. Bet neaizmirsīsim, ka Dievmāte ir teikusi, ka pirms pēdējās vajāšanas pasaule izbaudīs miera periodu. Es domāju, ka Lielās Atiestatīšanas un Jaunās kārtības sātaniskais projekts masonu sinarhijas (slepenās valdīšanas) laikā vēl nav paspējis sevi uzspiest, pat ja tam esam pietuvojušies.

Bet, kamēr mēs gaidām Dievmātes uzvaru, arhibīskaps Vigano aicina mūs vadīt dzīvi saskaņā ar Kristus valdību, mudinot mūs “censties panākt, lai Kristus valdītu pār visiem mūsu sirdīs un rezultātā arī mūsu ģimenēs, lai Viņš var valdīt arī mūsu sabiedrībās. ” Mēs ļoti pateicamies arhibīskapam Viganò par šo izgaismojošo un uzmundrinošo interviju.

Lūdzu, skatiet šeit pilnu interviju šeit, jo tā pirmo reizi tika publicēta vācu valodā un LifeSiteNews tiek pasniegta angļu valodā.

Jaunākie raksti