Objekti filtrēti pēc datums: Janvāris 2021
Pirmdiena, 18 Janvāris 2021 18:24 Publicēts Sleja 1

/Aldo Maria Valli/

Reiz kādā vistu kūtī dzīvoja gaiļi, vistas, cālēni, tītari un pīles. Šai kopienai, kuru vadīja gailis, piederēja arī Chicken Little, cālēns, kurš neizcēlās ar lielām prāta spējām. Dzīve vistu kūtī ritēja laimīgi, jo visus sargāja liels un izturīgs žogs, kas plēsējus turēja pa gabalu projām.

Trešdiena, 13 Janvāris 2021 22:24 Publicēts Sleja 3

LifeSiteNews raksts tika publicēts pirms mēneša (19.12.2020), taču to pārtulkojām civitas.lv, jo tas sniedz vērtīgu informāciju vakcinācijas jautājumos, jo arī Latvijā tiek “piedāvātas” abas rakstā minētās vakcīnas.

Svētdiena, 10 Janvāris 2021 22:40 Publicēts Sleja 2

/Aldo Maria Valli/

“Es domāju, ka, no ētikas viedokļa raugoties, visiem ir jāvakcinējas, tā ir morālā izvēle, tāpēc ka apdraud veselību, dzīvību, bet arī apdraud citu dzīvības”. Tā pāvests Francisks teica vienā intervijā (šeit) itāļu mēdijam Mediaset, kuras daži sižeti tika translēti televīzijas kanālā Tg5 jau 10. janvārī. Precizējot par vakcināciju, viņš atzīmēja, ka “nākošnedēļ mēs to sāksim darīt arī Vatikānā, un es esmu tam pierakstījies. To vajag darīt”. 

Trešdiena, 06 Janvāris 2021 07:59 Publicēts Sleja 2

Slavēts Jēzus Kristus!

Mani dārgie,

Sveicu Jūs un novēlu labiem notikumiem un Dieva žēlastības bagātu Jauno gadu!

Pēdējie notikumi, kas ir saistīti ar manu aiziešanu, attīstījās ļoti strauji, tāpēc tikai tagad izvērstāk varu paskaidrot, kas notika.

Atskatoties atpakaļ un domājot par trijiem kalpošanas gadiem pie jums, Tukuma draudzē, gribu apliecināt, ka tie bija skaisti sadarbības un kalpošanas gadi! Pateicos jums par atbalstu, katru dievkalpojumu, adorācijām, Rožukroņa lūgšanām, krusta ceļiem, Alfa kursiem, ekskursijām, svētceļojumiem, rekolekcijām, svētdienas skolām, eglītēm, filmu seansiem, sarunām par dzīvi, uzticēšanos, evaņģelizācijas pasākumiem un daudziem citiem skaistiem brīžiem, ko pavadījām kopā, kā arī par lielo baznīcas remontu, kas nebūtu iespējams bez Jūsu atbalsta! Pēc trijiem pie jums pavadītiem gadiem man nav kauns skatīties jums acīs, un tieši tāpēc vēlos paskaidrot vairāk, lai starp mums nepaliek neizrunātas lietas.

Jaunākie raksti