Piektdiena, 02 Jūnijs 2017 15:34 Publicēts Sleja 1

Pārsteidzoši vienkāršās un dabiskās ģimenes plānošanas metodes, kas balstās uz redzamo un konkrēto auglības simptomu novērošanu, nav īpaši populāras mūsdienu pasaulē. Kāpēc par spīti vairākām priekšrocībām tās nav panākušas vispārēju atzīšanu? Iemesli ir šādi:

  • Maldīgs priekšstats par to, ka tās nav efektīvas.
  • Vājas zināšanas par fizioloģiju un likumiem, kas regulē cilvēka auglību.
  • Nevēlēšanās pārvarēt grūtības, kas ir saistītas ar sevis novērošanu un, pirmām kārtam, ar periodisku atturēšanos.
  • Nepamatota ticība kontraceptīvo tablešu efektivitātei un nekaitīgumam.
Otrdiena, 14 Marts 2017 10:25 Publicēts Sleja 3

/Lorija Sīlija/

Esmu adoptēta, un pirms dažiem gadiem man bija tā privilēģija no manas bioloģiskās mammas uzzināt vairāk par savu pagātni. Es dramatiski parādījos dzīves kopainā ne tajos rožainākajos apstākļos. Mana bioloģiskā mamma bija mūziķe, kura iesaistījās laulības pārkāpšanā, piekopjot attiecības ar precētu vīrieti, kuram bija seši bērni.

Piektdiena, 10 Marts 2017 09:44 Publicēts Sleja 1

Vēsture pazīst daudzus gadījumus, kad dažāda veida slavenības, kuras ir sākotnēji aktīvi apkarojušas ticību Dievam, beidzot tomēr paši kļūst par kristiešiem. Starp viņiem atrodami gan politiķi, gan ārsti, gan zinātnieki, gan mākslinieki. Katra no šīm izcilajām personībām bija nonākusi pie secinājuma, ka ateisms nevar būt racionāls pasaules uzskats.

Ceturtdiena, 23 Februāris 2017 09:49 Publicēts Sleja 1

/Marks Jermaks/

 Un Kungs sacīja uz Ābrāmu: "Izej no savas zemes, no savas cilts un no sava tēva nama uz zemi, kuru Es tev rādīšu. Un Ābrāms izgāja, kā Kungs to viņam bija sacījis." (Rad 12, 1.4)

Priestera komentārs

Atdodiet ķeizaram to, kas ir ķeizara, un Dievam to, kas ir Dieva! Mt 22, 15-21

Jaunākie raksti