Pirmdiena, 06 Novembris 2017 07:52 Publicēts Sleja 3

Jēzus uzsver: katrs, kurš no sirds meklē patiesību, to arī atrod. (sal.Lk 11,9) Izcilā katoļu teologa Skota Hāna (Scott Hahn) atgriešanas stāsts pierāda: Dievišķā Atklāsme visā pilnībā ir pieejama tikai Katoļu Baznīcā. 

Trešdiena, 01 Novembris 2017 08:02 Publicēts Sleja 1

Slavenais Zviedrijas brīvbaznīcas „Dzīvības Vārds” dibinātājs, viens no lielajiem mūsdienu protestantisma līderiem Ulfs Ekmans 2014.gadā konvertējies katolicismā. Par saviem garīgajiem meklējumiem, kas turpinājušies 15 gadus, un lēmumu kļūt par katoli, Ulfs un viņa sieva Brigita stāsta autobiogrāfijā „Lielais Atklājums. Mūsu ceļš uz Katoļu Baznīcu”.

Piektdiena, 02 Jūnijs 2017 15:34 Publicēts Sleja 1

Pārsteidzoši vienkāršās un dabiskās ģimenes plānošanas metodes, kas balstās uz redzamo un konkrēto auglības simptomu novērošanu, nav īpaši populāras mūsdienu pasaulē. Kāpēc par spīti vairākām priekšrocībām tās nav panākušas vispārēju atzīšanu? Iemesli ir šādi:

  • Maldīgs priekšstats par to, ka tās nav efektīvas.
  • Vājas zināšanas par fizioloģiju un likumiem, kas regulē cilvēka auglību.
  • Nevēlēšanās pārvarēt grūtības, kas ir saistītas ar sevis novērošanu un, pirmām kārtam, ar periodisku atturēšanos.
  • Nepamatota ticība kontraceptīvo tablešu efektivitātei un nekaitīgumam.
Otrdiena, 14 Marts 2017 10:25 Publicēts Sleja 3

/Lorija Sīlija/

Esmu adoptēta, un pirms dažiem gadiem man bija tā privilēģija no manas bioloģiskās mammas uzzināt vairāk par savu pagātni. Es dramatiski parādījos dzīves kopainā ne tajos rožainākajos apstākļos. Mana bioloģiskā mamma bija mūziķe, kura iesaistījās laulības pārkāpšanā, piekopjot attiecības ar precētu vīrieti, kuram bija seši bērni.

Priestera komentārs

Aizvāciet tos projām no šejienes! Nepadariet mana Tēva namu par tirgus bodi! Jņ 2, 13–25

Jaunākie raksti