Kovid: kardināls apsūdz Sorosu un Geitu vēlmē izveidot sabiedrības “pilnīgu kontroli”

Trešdiena, 22 Decembris 2021 14:38

Citējot Sorosu, Geitu un Švābu, Vācu kardināls Gerhards Ludvigs Millers apsūdz “ finansiālo eliti” Kovid krīzes izmantošanā ar nolūku iegūt pār iedzīvotājiem “totālu kontroli”. Vācu prese viņu apsūdz “sazvērestībniecībā”.

*****

Agrākais Ratisbonas bīskaps, tagad viens no Baznīcas kardināliem, Gerhards Ludvigs Millers asi kritizē “finanšu eliti”, kura, viņaprāt, izmanto Kovid krīzi, lai ātrāk panāktu savus mērķus. “Cilvēki, kuri ir apsēdušies uz savu bagātību troņiem”, redz “iespēju, kā bīdīt uz priekšu savu programmu” – atklāj baznīcas vīrs intervijas fragmentā, ko sociālajos tīklos 6. decembrī publicējis Sv. Bonifācija Institūts (katoļu tradicionālistu mājaslapa Austrijā).***

Septiņdesmitgadīgais kardināls spriež, ka Kovid 19 ir sējis “ haosu” un “satraukumu” ne vien “zināšanu trūkuma” par vīrusa lipīgumu un bīstamību dēļ, bet arī tādēl, ka ļoti bagātie vēlas “ izmantot iespēju, lai pakļautu cilvēkus”. Viņaprāt šobrīd pasaules finašu elites izmanto pandēmiju un valdību pieņemtos ierobežojumus Kovid apkarošanai, lai cilvēkus pakļautu “pilnīgai kontrolei” un nodibinātu vispasaules “uzraudzības valsti”. 

Starp cilvēkiem, kuri esot šī plāna autori kardināls citējis miljardierus Bilu Geitu un Džordžu Sorosu, kā arī Davosas Vispasaules ekonomikas foruma prezidentu Klausu Švābu. “Tam nav nekā kopīga ar demokrātiju”protestē prelāts, kuraprāt finanšu elites vēlētos radīt “jaunu cilvēku” pēc “sava attēla un līdzības”. 

Vācijas prese uzskata šīs idejas par “sazvērestībnieciskām”

Sākumā palikuši relatīvi bez ievērības, kardināla izteikumi vēlāk tiek preses atspoguļoti un nosaukti par “sazvērestībnieciskiem”. Aģentūras DPA izjautāts vācu politologs Jan Rathje uzskata, ka šie izteikumi pieder ne vien pie sazvērestību teorijām, bet ir arī antisemītiski, jo Džordžs Soros ir ebrejs. Preses aģentūra precizē, ka tā kontaktētais Vatikāns, šobrīd lietu nekomentē. Tāpat arī Vācijas bīskapu konference, kura vienkārši atkārtoja savu aicinājumu vakcinēties. 

DPA aģentūrai sazinoties ar kardinālu, Millers apstiprināja iepriekšteikto, kā arī to, ka viņš atmet tādu loģiku, pēc kuras ikviens, kas kritizē “finanšu eliti” tiek “automātiski ieskaitīts nepareizajā pusē”. Viņš arī izmantoja iespēju, lai vēlreiz nosodītu “nelikumīgu super-bagātās elites ietekmi daudzās valstīs”. 

Gerhards Ludvigs Millers bija Ticības mācības kongregācijas prefekts, no 2012. līdz 2017. gadam, kad pāvests Francisks viņu no amata atcēla. Šī kongregācija ir būtiska Romas kūrijas institūcija, kuras misija ir “ļaut iepazīt un saglabāt ticību”.

 

Avots: francais.rt.com

Foto: lifsitenews.com

Tulkoja: Ilze Maskalāne

 

*** Kopš 15. decembra pieejama arī visa intervija augstākminētā institūta Youtube kanālā (sk. šeit), turklāt ar subtitriem angļu valodā, tulk. piez. 

 

*****

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu brīvās informācijas un diskusijas apritē?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796

Iespējamaiis maksājuma mērķis: ziedojums civitas.lv

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs