Spalancāni infektoloģijas institūta pētījums sagrauj “green pass”

Piektdiena, 15 Oktobris 2021 21:19

Dārgie civitas.lv lasītāji! Jūsu uzmanībai publicēju Annas Mirabiles rakstu no itāliešu mājas lapas korazym.org par sensacionālo pētījumu, ko īstenoja Romas infektoloģijas institūts, tā saucāmā veselības sertifikāta sakarā, un, kas pretēji Veselības ministrijas iecerēm, atklāj šī sertifikāta blefu.

 

*****

Ja vakcinētie cilvēki var inficēties un inficēt, kādam nolūkam tad kalpo nedrošā gēnu terapija un green passkā veselības sertifikāts?

Tas, ka “zaļā caurlaide” ir tikai brīvību apspiedošs instruments, kuram nav nekāda zinātniski pierādīta noderīguma, ir zināms visiem, bet Romas Spalancāni (Spallanzani) institūta pētījums - pašas Veselības ministrijas finansēts, ir sensacionāls. Tas ir kārtējais bezcerīgais paša ministra autogols. [Itāļu Veselības ministram ir uzvārds Speranza (it. cerība)].

 

Spalancāni pētījums

 

Romas Infektoloģijas institūta biologi, imunologi un virologi, kuru līdzautors ir slavenās šīs veselības struktūras zinātniskais direktors dr. Džuzepe Ipolito (Giuseppe Ippolito), un no šī gada 1. septembra arī jaunais Veselības ministrijas Pētniecības un inovāciju ģenerāldirektors veselības jomā, viņi abi nopeļ veselības sertifikātabezjēdzību un kaitīgumu.

Pētījumi rāda, ka vīrusa spēks vakcinēto nāsīs ir ļoti augsts, jo, neskatoties uz divām devām, tie bieži netiek imunizēti. Tāpēc vakcinētie ir infekcijas ķēdes aktīva sastāvdaļa. Tādējādi zaļā caurlaide “apbalvo” tos, kuri ir pakļāvušies eksperimentam, bet negarantē kovid brīvo zonu. Serums nepiešķir sterilizējošu imunitāti, tas rada tikai bažas. Tas ir iemesls, kāpēc noteikumus par sociālo distancēšanos, maskām un higiēnu nevar atcelt.

 

Nav nekādas imunitātes garantijas

 

Pētījumā tika izpētīti vakcinētie un 2021. gada pirmajā ceturksnī reģistrētie Lacio reģionā inficējušies cilvēki ar vīrusu, no kuriem 47.9% bija simptomātiski un 52,1% asimptomātiski. Pētījums pierāda, ka tā saucamais veselības sertifikāts ļauj cirkulēt inficētām personām. Uzstājīgs veselības sertifikāta pieprasījums mūs neaizsargā, gluži pretēji, pakļauj mūs seruma nelabvēlīgajai ietekmei, kas nereti notiek šantāžas ceļā, nespējot aizsargāt sevi un citus. Bumerangam līdzīgais pētījums daudz runā par necaurspīdīgumu un Veselības departamenta noslēpumiem, kuram vajadzētu būt kā stikla mājai, kas ar pārskatāmību var aizsargāt sabiedrības veselību.

Visas valstis atkāpjas, faktiski, noraidot antikonstitucionālu iniciatīvu, kas neaizsargā neviena drošību, bet Itālijas valdība [un tai skaitā arī Latvijas, red.] tā vietā virzās uz priekšu. Ja vakcinētie var inficēties un inficēt, kādam nolūkam tad kalpo nedrošā gēnu terapijas izmantošana? Un kam kalpo neskaidrais QR kods, ja ne lai atklātu jūtīgus veselības datus ? Mēs arī brīnāmies, kāpēc tradicionālās olbaltumvielu vakcīnas, piemēram, Silopharm vai Novavax, nenonāk Eiropas tirgū?

 

Ārstu ētika

 

Un kāpēc tiek gribēts injecēt vakcīnu tiem, kas ir pārslimojuši koronavīrusu, vienīgajiem ar ļoti ilgu, iespējams, mūža garu, dabisko imunitāti? Tik daudz neatbildētu jautājumu. Un nežēlības lavīna no vakcinētāju puses, kas nevēlas atbrīvot riskam pakļautos cilvēkus no injekcijas. Kur pazudusi ārstu ētika? Vai arī viņi tiek šantažēti? Vai tā ir apzināta operācija Grand Reset vārdā, uz ko tik daudzi norāda?

Tikmēr televīzija, nepiedodama klusuma līdzgaitniece, sāk lūzt zem negaidītu paziņojumu cirvja sitieniem, kas liek tai nodrebēt. Kā, piemēram, tas notika La7 kanālā “Tagadà” raidījumā, kurā piedalījās bijušais ministrs Roberto Kastelli (Castelli). Viņa sieva, kurai ir bijis kovids, ir pilnīgi vesela, savukārt viņam, divus mēnešus vēlāk pēc vakcīnas, bija augsts drudzis un D-dimēra līmenis strauji pieauga līdz maksimumam. Tas viņu ir padarījis par pastāvīgu slimnīcas apmeklētāju, jo ir pakļauts trombu veidošanās riskam.

Arī televīzijas kanālam Rai3 neiet labāk. Alberto Kontri (Contri), sociālās komunikācijas profesors un fonda “Pubblicità Progresso” (Reklāmas progress) prezidents, “Agorà” raidījumā satrauca stostošo vadītāju Luiselu Kostamanu (Luisella Costamagna), atmaskojot pusotru gadu ilgos apkaunojošos melus par kovid, serumiem un “zaļo” veselības sertifikātu, kas tagad ir kļuvis melns un viskozs kā piķis.

 

Avots: Anna Mirabile, Il Green Pass demolito da uno studio dello Spallanzani di Roma, korazym.org

 

*****

 

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu brīvās informācijas un diskusijas apritē?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796

Iespējamaiis maksājuma mērķis: ziedojums civitas.lv

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs

Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 15 Oktobris 2021 21:29