Prof. Džorlandīno “Ir pareizi vakcinēties, bet tikai gadījumā, ja tas darbojas.”

Ceturtdiena, 14 Oktobris 2021 21:15

Dārgie civitas.lv draugi, arvien biežāk Itālijas televīzijā, kas līdz šim bija līdzgaitniece sanitārajam režīmam, izskan negaidīti apliecinājumi, kas atver acis uz to, ko politiskā sistēma cenšas apslēpt. Par to raksta itāliešu mājas lapā korazym.org, kuras raktus jums jau ir bijusii espēja novērtēt:

"Vakcīnas nav vajadzīgas tiem, kuriem jau ir bijis Covid-19. Pasaulē ir daži atkārtotas inficēšanās gadījumi,” sacīja Altamedica zinātņu direktors profesors Klaudio Džorlandino (Claudio Giorlandino). Tad, viņš paskaidro, vēl svarīgāk, ka pirms vakcīnas ir nepieciešams seroloģiskais tests, lai novērtētu blakusparādības: “Antivielas var sekmēt bīstamu imūno atbildi”. Visbeidzot: "Trešā vakcīnas deva ir bezjēdzīga, jo tā tika veidota pret vīrusu, kas vairs nepastāv".

Jūsu uzmanībai piedāvāju vairākus šī raksta izvilkumus. Lai saistoša lasāmviela!

 

*****

Raidījumā “L’Aria che Tira” kanālā La7, trešdien, 2021. gada 29. septembrī, profesors Klaudio Džorlandīno, Romas Altamedikas pētījumu klīniskās diagnostikas institūta zinātņu direktors, paziņoja: “Trešā vakcīnas deva nav nepieciešama”. Džorlandīno paziņojumi, vadot pārskatu par aptuveni 50 pētījumiem par imunitāti, ko izraisījusi Sars-CoV-2 infekcija, ko publicēs žurnāls Virus Disease, samulsināja raidījuma vadītāju Mirtu Merlino: "Mums ir vakcīna pret vīrusu, kurš vairs neeksistē, tas ir, mēs izmantojam vakcīnas Rietumos, kuras ir radītas tikai, lai veidotu antivielas pret nepārtraukti mainīgo spike proteīnu. Vīrusa varianti ir tieši šo izmaiņu dēļ." Atsaucoties uz Izraēlas pētījumiem, viņš teica: “Ikvienam, kurš pieņem tradicionālo vakcīnu, un šī tāda nav, ir aizsardzība pret visiem proteīniem, ne tikai pret šo mazo proteīnu. Ir labi vakcinēties, bet tikai, ja tas darbojas. Trešās vakcīnas devas pagatavošana pret mutējošu vīrusu ir maz noderīga.

 

Bioloģe Barbara Gallavotti jau sacēla trauksmi šī gada 28. septembrī Džovanni Florisa raidījumā “DiMartedì” La7 kanālā: "Covid? Pastāv divi Covid. Starp vakcinētajiem rodas jauna slimība".

 

Raidījuma vadītāja pārsteigta iesaucās: “Un kā tad mēs cīnāmies ar Covid?" Klaudio Džorlandīno uzsver, ka vakcīnas "kaut ko dara, bet tās mums neko negarantē". Viņš atkārto, ka šīs vakcīnas vairs nedarbojas labi, jo to mērķis ir mutētais spike proteīns: “Tās bija derīgas pirmajā fāzē, šobrīd tās vairs nav vajadzīgas. Mums ir jāmaina vakcīna pret visu vīrusu.”

Merlino atbildēja: “Ja Džorlandīno uzskata, ka trešā deva nav būtiska un izšķiroša, citi ārsti to lūdz sabiedrības veselības apsvērumu dēļ. Profesors Antonio Madži (Magi), Romas Ārstu asociācijas prezidents: "Vakcīna palēnina inficēšanās ātrumu, iepriekš minētais Izraēlas pētījums par infekciju tika veikts ar nedaudz vairāk nekā 1 miljons cilvēku, un ir pierādīts, ka pēc 12 dienām atkārtotas vakcinācijas, inficēšanās spēja tika samazināta 11,3% un saslimšana par 19% pat salīdzinājumā ar Covid variantu Delta. Paaugstinās imūnsistēmas aizsardzība”.

 

Tā vietā Džiorlandīno atsaucas uz trešo pušu pētījumiem, un arī uz "tiem, kas atrodas interešu konfliktā" pašreizējās vakcīnas sakarā. Lai pamatotu savu teoriju, viņš parādīja grafiku ar inficēšanās datiem Izraēlā: "Skataties, kas notika – viņi uzvarēja [vīrusu], bet, kad tas uzliesmoja no jauna, tas (vīruss) pieņēmās spēkā patiecoties ātrajiem testiem, kuru jutība ir 20-30%, nevis 90% kā lēš tie, kas mums melo, jo līdz 2022. gada aprīlim viņus neviens nekontrolēs. Šie ātrie testi lika justies mierīgi, taču pēc 15 dienām infekcija izcēlās no jauna."

 

Martā, ANSA ziņu agentūras intervētais prof. Džorlandīno sacīja: "Līdz šim pieejamie pierādījumi liecina, ka mums vajadzētu izvairīties no vakcinācijas pret Covid-19, miljoni itāļu jau ir imūni pēc infekcijas pārslimošanas."

 

Cilvēkiem, kuriem jau ir bijis Covid-19, ir ilgstoša imūnreakcija pret Sars-CoV-2, kas varētu saglabāties viņos visu mūžu. Tas ir rezultāts, kas iegūts, analizējot zinātnisko literatūru Džorlandīno vadībā. "Tika atklāts, ka tiem, kas saslima ar vīrusu, bija liela antivielu reakcija, kas ilga tik ilgi, kamēr tika veikti šie pētījumi," viņš paskaidroja.

 

"Līdz šim, salīdzinot ar milzīgo inficēto cilvēku skaitu," - skaidroja Džorlandīno, - “visā pasaulē ir bijuši tik maz atkārtotu Covid-19 inficēšanās gadījumu, ka mēs varam uzskatīt, ka šie gadījumi ir "anekdotiski" un attiecās uz šauru veselības aprūpes speciālistu loku, kuri tika atkārtoti pakļauti vīrusam ļoti intensīvi. Turklāt Sars CoV-2 ir RNS vīruss, un "ir zināms, ka dažiem šāda veida vīrusiem, piemēram, masalām un poliomelītam, pirmā infekcija var nodrošināt pastāvīgu imunitāti".

 

Faktiski, inficētiem subjektiem bija raksturīgi Sars-CoV-2 specifiski atmiņas T limfocīti, kas ieprogrammēti, lai reaģētu uz turpmāko saskarsmi ar vīrusu. "Pat, ja no seroloģiskajiem testiem, dažiem izārstētiem, tie var šķist ļoti zemi, līmenis palielinās uzreiz, tiklīdz viņi atkal saķer vīrusu," uzsvēra Džorlandīno.

 

Turklāt tiem, kuri pārslimojuši ar Covid-19, šķiet, ir lielāka aizsardzība pret variantiem nekā tiem, kuri ir saņēmuši vakcīnu. Džorlandīno norādīja, ka tas ir saistīts ar faktu, ka "lai gan lielākā daļa vakcīnu ir vērstas tikai pret spike proteīnu, kas ir pakļauts mutācijām, inficētiem cilvēkiem ir izteikta panimunoglobulīna aktivitāte, kas vērsta arī pret nukleokapsīdu - vīrusa daļu, kas paliek stabilāka. Tas ir brīvs no jebkāda veida mutācijām. Antivielu reakcija nepaliek tikai cirkulējošajās antivielās - Džiorlandīno turpina skaidrojumu -, bet galvenokārt atmiņas šūnās, kas ir limfocīti. Tiklīdz subjektam rodas bioloģiska reazkcija pret vīrusu, antivielas nekavējoties atbild ar savu darbību. Turklāt izrādījās, ka cilvēki, kuri ir saslimuši ar vīrusa infekciju, ir ne tikai aizsargāti pret spike proteīnu, kas aptver šūnu, bet arī pret nukleokapsīdu."

 

Tāpēc pierādījumi, skaidroja prof. Džiorlandīno, “norāda, ka nedrīkst vakcinēt tos, kuriem jau ir bijis kovid-19. Šāda rīcība būtu kaitīga un bezjēdzīga, jo resursi tiek atņemti tiem, kam steidzami nepieciešama palīdzība. Mums jāizvairās no “aizsargājošās medicīnas” diktētas izvēles un jākoncentrējas uz epidemioloģiskiem un statistikas datiem, par kuriem ziņo zinātniskie pētījumi.

 

Avots un foto: Vik van Brantegem, Prof. Giorlandino, Altamedica: è giusto vaccinarsi, ma per cose che funzionano. Il Green Pass demolito da uno studio dello Spallanzani di Roma, korazym.org 

 

 

*****

 

Vai esat civitas.lv lasītājs?

Vai domājat, ka tas ir noderīgs un dara labu darbu brīvās informācijas un diskusijas apritē?

Civitas.lv publikācijas nefinansē neviena organizācija un tas arī nepārdod maskas, lai gūtu peļņu. Vienīgais, kas to uztur, ir privātie ziedojumi. Ja vēlaties to atbalstīt, variet ziedot, izmantojot šo kontu: LV86HABA0551026342796

Iespējamaiis maksājuma mērķis: ziedojums civitas.lv

Saņēmējs: Aleksandrs Stepanovs

Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 14 Oktobris 2021 21:30