Baltijas ceļš 2021. Par brivību no piespiedu vakcinācijas

Sestdiena, 21 Augusts 2021 09:10

Pārpublicēju jūsu uzmanībai aicinājumu pievienoties svarīgai iniciatīvai "Baltijas ceļš 2021", kuras organizātori, izklāstot vērenīgas protesta akcijas motīvus, uzsver: "Mēs esam par vakcinācijas izvēles brīvību." Izlasīt un pievienoties uzaicinājumam var šeit. Ceru, ka satiksimies kaut kur 262 km garajā Baltijas ceļa Latvijas posmā, kas mūs savienos ar domājošiem cilvēkiem no Igaunijas un Lietuvas, kas cīnās par savām ģimenēm un bērniem, par sabiedrību bez diskriminācijas ar green pass starpniecību. 

 

*****

 

Mēs sirsnīgi aicinām visus Latvijas iedzīvotājus šī gada 23. augustā doties uz jebkuru jums ērtu oriģinālā Baltijas Ceļa vietu, uz jebkuru šosejas posmu, kas iet no Viļņas caur Rīgu līdz Tallinai, un pulksten septiņos vakarā izkāpt no savām automašīnām un uz 15 minūtēm nostāties atkal plecu pie pleca.

 

 

Ir panākts vienošanās, ka lietuvieši un igauņi darīs to pašu.

Sadodieties rokās, vai izmantojiet jostas, tam nav nozīmes, jo mēs visi atkal būsim vienoti Baltijas ceļā! Tagad ir īstais brīdis. Tieši šobrīd Baltijas valstu iedzīvotājiem, vairāk kā jebkad ir jāturas kopā. Tas ir mūsu ceļš, un tas ir mūsu liktenis. Mēs esam tikpat drosmīgi, kādi toreiz pirms 32 gadiem bija mūsu senči, jo tas ir nepieciešams priekš mūsu nākamajām paaudzēm.

Tiekamies 23.augustā septiņos vakarā uz Baltijas ceļa.

Atbalstām viens otru un esam vienoti!


Atmostas Baltija!

 

 

Mēs esam par

 

Mēs esam par vakcinācijas izvēles brīvību. Ikvienam ir tiesības uz sava ķermeņa integritāti.

Mēs esam par vienlīdzību un vienotību. Sabiedrība, kurā cilvēki tiek diskriminēti, ierobežoti un aizturēti, nerada drošu dzīves vidi.

Mēs iestājamies par riska grupu aizsardzību. Mēs aizsargājam riska grupas no jebkādām slimībām un ļaujam pārējai sabiedrībai dzīvot normālu dzīvi, nepārkāpjot cilvēktiesības un brīvības. Arī riskam pakļautajai personai ir tiesības pašai izlemt, kādu dzīvi viņš vai viņa vēlas.

Mēs esam par sabiedrību, kurā nav iebiedēšanas.

Mēs atbalstām atklātu un godīgu statistikas un aptauju datu sniegšanu. Lēmumu pieņemšanas pamatā jābūt pārredzamiem pētījumiem, aptaujām un atklātām debatēm. 

Mēs vēlamies, lai lielāka uzmanība tiktu pievērsta garīgajai veselībai. Mēs atbalstām pozitīvus un iedrošinošus vēstījumus, nevis negatīvas, draudošas un biedējošas ziņas.

Mēs esam par veselīgu un dzīvespriecīgu sabiedrību. Mēs aicinām reklamēt un propagandēt veselīgu dzīvesveidu!

Mēs esam par sabiedrību, kurā visi viens otru uztver ar sapratni un cieņu, nevis kurā cilvēki tiek šķelti un polarizēti.

Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 21 Augusts 2021 09:40