Biotehnoloģiju “brīnums”: divu zīdaiņu galvas par 900 dolāriem

Trešdiena, 10 Janvāris 2018 09:04

Biotehnoloģiju uzņēmums Restore Life USA no Blekbērnas piedāvā klientiem iespēju iegādāties abortētu bērnu mirstīgās atliekas. Par to liecina ziņu aģentūras Reuters žurnālistu eksperimenta rezultāti. 

Izmeklēšanas ietvaros noskaidrots, ka Reuters žurnālists, uzdodoties par potenciālu klientu, sazinājies ar kompāniju, paužot vēlmi un gatavību iegādāties divas cilvēku galvas un mugurkaula daļu. “Klienta” pieprasījums no uzņēmuma pārstāvju puses ticis uztverts visai lietišķi: pēc īsas elektroniskas sarakstes puses vienojās par darījuma summu – 900 ASV dolāru plus piegāde. 

Par Restore Life USA praktizēto cilvēku ķermeņu daļu tirgošanu tika informētas attiecīgās kontrolējošas iestādes. Pārbaužu rezultātā kompānijas veikalos tika atrastas labi saglabājušās četru bērnu mirstīgās atliekas. Spriežot pēc ķermeņu stāvokļa, visi bērni tikuši abortēti grūtniecības otrajā semestrī. Bioloģiskais materiāls ticis uzglabāts kādā brūnā šķidrumā.

Saskaņā ar oficiāliem datiem biotehnoloģiju uzņēmums Restore Life sadarbojas ar augstskolām, piegādājot cilvēku mirstīgās atliekas zinātniskiem pētījumiem. Taču Reutersveiktajā eksperimentā skaidri redzams, ka vēl viens firmas ienākumu avots ir abortētu bērnu ķermeņu pārdošana. 

Restore Life darbības izmeklēšanā iesaistījusies ASV Kongresa locekle Marša Blekbērna (Marsha Blackburn), republikāņu politiķe no Tenesī. Sarunas laikā ar Reutersžurnālistu Blekbērnu šokēja fotogrāfijas, kurās bija redzamas bērnu mirstīgās atliekas. Savukārt Bobs Gudleits (Bob Goodlatte), ASV Pārstāvju palātas Tieslietu komisijas priekšsēdētājs, atzīst, ka “darbības, kas attēlotas šajā bildēs, ir cilvēka cieņas aizskaršana.” “Tas, kurš pārkāpj federālos likumus, iegūstot finansiālus labumus no nedzimušo bērnu ķermeņu daļu tirdzniecības, tiks saukts pie atbildības,” paziņojis republikānis no Virdžīnijas. 

Kā ziņots iepriekš, nedzimušo bērnu mirstīgo atlieku tirgošana nav retums. Pēdējos gados bija radušas pamatotas bažas, ka organizācija International Planned Parenthood Federation (IPPF – lielākā abortus un kontracepciju lobējošā organizācija pasaulē) nelegāli pārdod abortēto bērnu mirstīgās atliekas, kas turpmāk tiek izmantotas farmācijā un kosmetoloģijā. Kaut gan ASV likumdošana aizliedz šādu rīcību, IPPF pārstāves, ārstes Deboras Nukatolas (Deborah Nucatola) piemērs rāda, ka nogalināto bērnu ķermeņu audu tirgošana tomēr notiek.

Izdevums LifeSiteNews publicēja videoierakstu, kur redzams, kā Nucatola pusdienu laikā apspriež ar iespējamiem klientiem kārtējo darījumu. „Daudzi vēlas aknas. Tādēļ vairums pakalpojuma sniedzēju strādā zem USG kontroles, lai zinātu, kur atrodas knaibles,” stāsta daktere „prolaiferiem”, kuri bija uzdevušies par abortēto bērnu orgānu pircējiem. Jāatzīmē, ka šāda veida preci var dabūt nelegāli veiktu abortu rezultātā, kad bērnam faktiski ļauj piedzimt, bet tad uzreiz nogalina. Sarunas laikā IPPF pārstāve atklāti stāsta par to, kā būtu jāveic aborts, lai nepieciešamie orgāni paliktu neskarti. „Mums labi veicas ar sirdi, plaušām un aknām... Es neskaru šīs vietas, tikai zemāk un apkārt. Es skatos, vai dabūšu visu neskartā stāvoklī,” klientus pārliecina Nucatola.

 

Avots: Główkę dziecka tanio sprzedam! Dziennikarze ujawniają makabryczne praktyki firmy biotechnologicznej!, malydziennik.pl

Foto: LifeNews.com

Tulkoja Marks Jermaks