Bērni ar Dauna sindromu: Dieva Dēla iemiesošanās spēks ģimenē Atzīmēts

Uzrakstīja  Ceturtdiena, 24 Decembris 2020 09:41

Daiga Kaša

Šis ir stāsts par kādu īpašu bērnu. Bērnu, kurš ir pilnīgs savā vājumā. Stāsts par jaundzimušo Kristu un par mazo Līvu, kura sirgst ar Dauna sindromu. Cik ļoti gan Kristus ir klātesošs šajās ģimenēs, kuras piekrīt Dieva plānam un pazemīgi tam seko – Jāzepam un Marijai, un Līvas vecākiem. Dieva plāns ir vislabākais – kaut mums būtu drosme tam sekot. Lai Kristus gaismas un miera pieliets šis Ziemassvētku laiks!

Video transkripcija:

Es zinu, ka tā nav neviena vaina, ja kāds ir piedzimis ar īpašām vajadzībām. Bet tomēr Tu nonāc pie jautājuma: ‘Kādēļ tas notika tieši ar mums?’

Esiet laipni aicināti!!! Lūdzu, sēdieties! Mēs tagad vēlētos dalīties ar Ziemassvētku stāstu! Mēs to pavēstīsim dzejā! Daži aktieri lasīs kādas rindiņas, kamēr citi attēlos notikušo.

Es biju zaudējuma skumju pārņemta, manam skaistajam bērniņam ir Dauna sindroms, un tā ir nelaime.

Tajā pašā laikā Augusts Cēzars Romā izdeva pavēli iet uz mājām,
Jāzepam likums nozīmēja uz Bētlemi iet kājām.
Viņi jāja uz ēzeļa uz dzimtajām mājām savām.

Dievs man nedeva tiešu atbildi par to, kādēļ tas notika.. Man vajadzēja laiku, lai aptvertu, ka Dieva atbilde nebija tik daudz saistīta ar to, kas nav kārtībā ar Līvu, cik daudz par to, kas nebija kārtībā ar manu attieksmi un domāšanas veidu.

Marija bija kā bez vārdiem,
Viņa nezināja, kā šīs lietas varēja būt.
Bet tomēr viņa pazemīgi noliecās.

Es domāju par Mariju, par visu, kam viņa šajā stāstā iet cauri. Tas nav viņas plāns, tas ir Dieva plāns, viņa vienkārši tam seko. Viņa ir pazemīga, mierīga, viņa ir pārliecināta par to, ka viss nokārtosies.

Viņš ir mani atcerējies,
Savu pazemīgo kalponi.
No šī brīža arvien visi cilvēki mani teiks laimīgu esam.
Viņš ir nogāzis varenus ķēniņus no troņiem un pacēlis pazemīgos.

Tas, par ko mēs pārliecinājāmies, bija – ka Dievs ir ar mums, Dievs cieta kopā ar mums. Viņš deva mums visskaistāko bērnu, un man nav nekāda iemesla skumt, salīdzināt viņu ar citiem, vai pat just viņai līdzi. Mans vecais uzskats, pirms Līva man rādīja pretējo, bija, ka viņai kaut kā trūks. Bet viņai nekā netrūkst.

Viņi sanāca ap bērniņu mazo,
Un visiem sludināts Debesu prieks!
No eņģeļiem līdz ēzeļiem, no ganiem līdz karaļiem:
Mazais bērns Jēzus Dieva labvēlību nes.
Viņš nāca mūsu tumsā no Debesīm tur, augšā.
Viņš noliecās zemumos līdz pat mīlestības Krustam.
Viņš izjuta mūsu vājumu, cilvēcību un nekārtību.
Un tomēr Viņš mīlēja mūs paties’.
Ja Tu jūties atstumts, izslēgts vai svešinieks esam, atceries To, kurš piedzima kūtiņā. Viņš nāca pasaulē no debesīm , Viņš – Kungs un Karalis pār visu... Viņš jūt līdzi mūsu skumjām, Viņš dalās mūsu priekos.
Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 26 Decembris 2020 12:28